Шпоновані двері Тернопіль

Двері шпоновані в Тернополі - ціна від виробника

Шпоновані міжкімнатні двері відмінно впишуться в інтер'єр квартири, і довго буде радувати своїх господарів, а також їх гостей. Вони не тільки стане прикрасою квартири. Шпоновані двері несуть ще й функціональне навантаження. Зараз у продажі на ринку дверей є багато варіантів. Один з найпопулярніших - це шпоновані міжкімнатні двері в Тернополі.

Що собою являють шпоновані двері

Це варіант дверного полотна, поверхня якого облагороджена шпоном. Матеріал являє собою найтонший спиляних шар натуральної деревини. Його обробляють особливим чином і наклеюють на поверхню. Покриття зазвичай виробляють з дорогих сортів деревини.

До них відносять:

  • червоне дерево;
  • дуб;
  • горіх;
  • венге.

Зверху міжкімнатні шпоновані двері покриваються фінішним шаром лаку. Основу полотна виготовляють з дешевих хвойних порід деревини. Часто використовується МДФ і порожнисті системи.

Переваги та недоліки шпонованих міжкімнатних дверей, покритих шпоном

Головне достоїнство шпонованих дверей - це доступна ціна в порівнянні з конструкціями з масиву дерева і іншими варіантами. При цьому якість його не знижується. Просто застосовуються технології, що знижують собівартість. Для цього використовуються нові технології і матеріали.

Крім цього, виділяють ще ряд переваг:

  • Шпоновані двері не бояться вологості. Вони зроблені з матеріалів, які не вбирають рідину. Це обумовлено тим, що в якості фінішного покриття застосовується поліуретановий лак. Їх можна монтувати в приміщеннях з підвищеною вологістю - саунах, санвузлах і ванних кімнатах.
  • Двері шпоновані міжкімнатні менше інших схильні до деформації. У їх конструкції застосовуються шаруваті структури. Вони можуть використовуватися в приміщеннях з великими температурними перепадами.
    Поверхня вкрита шаром твердих порід деревини. Тому на них рідше утворюються вм'ятини і відколи.
  • У них відзначаються деякі недоліки. Один з них - неможливість дізнатися, яким чином, і з чого зроблено дверне полотно. Невідомо, як воно себе поведе при експлуатації. Міцність шпонованих дверей нижче, ніж виробів з масиву. Тому важливо зробити вибір, які якості є пріоритетними, а якими можна приберегти.

Де купити шпоновані двері в Тернополі

Купуйте міжкімнатні шпоновані двері в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо своїм клієнтам високу якість за привабливою ціною. Замовляйте їх на нашому сайті. Ми доставляємо покупки по всій території Тернополя.

Сторінка 1 із 209